Наша продукція

Сендвіч-панелі - відмінне рішення для будівництва стін і дахів будівель, а також для огороджувальних конструкцій промислового устаткування, кондиціонерів і т. д. Панелі виробляються в безперервному процесі з'єднання ізолюючого шару з зовнішнім облицюванням, найчастіше із сталі. Кінцевий продукт - схожий на класичний «бутерброд-сендвіч», звідси і назва.

Панель складається з декількох шарів. Сталева оболонка служить захистом від зовнішніх атмосферних впливів, таких як дощ або сніг і також виконує декоративну функцію. Такі панелі також стійкі до корозійних факторів. Вони тримають свої параметри при впливі вологи, пари, снігу, хімічних речовин або інших складних умов. Середина, зроблена з пінополіуретану (PUR), поліізоціануратной піни (PIR), пінополістирольних плит (EPS) або мінеральної вати (МВ), гарантує теплову і акустичну ізоляцію. У поєднанні знешней оболонкою вони стають огороджуючих бар'єром від вогню, снігового навантаження, вітру, перепадів температури та інших факторів.

Переваги сендвіч-панелей:
• відмінні ізоляційні властивості;
• ідеальний захист від погодних умов,
• збереження властивостей і зовнішнього вигляду протягом багатьох років
• герметичність - вода, сніг і вогкість не потраплять всередину. Ідеально виконані з'єднання забезпечують повну герметичність протягом багатьох років при дотриманні стандартів монтажу;
• шумоізоляція. Правильно підібраний матеріал серцевини може дати дуже хороші параметри шумозаглушення;
• вогнезахисні властивості у відповідності з вимогами. Правильний тип наповнювача може забезпечити клас опору вогню EI 240 (мінеральна вата)
• простий і швидкий монтаж, низькі витрати на будівництво, експлуатаційні витрати нижчі, ніж в інших будівлях. Панель з пінополіуретану товщиною 50 мм має такий же коефіцієнт теплопередачі, як і пінобетонна стіна товщиною 760 мм або цегляна стіна товщиною 1720 мм

Сфера застосування сендвіч-панелей:
• складські приміщення,
• виробничі цехи,
• малі і великі зали комерційних об'єктів,
• громадські будівлі, такі як спорткомплекси і басейни,
• фермерські будівлі, такі як корівники, пташники, грибні теплиці.


Сендвіч-панелі

ПОРІВНЯННЯ ТЕПЛОПЕРЕДАЧІ

СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ PUR/PIR

Сендвіч-панелі PUR і PIR мають пінополіуретановий наповнювач. Це матеріал з відмінними теплоізоляційними властивостями, що позначається на показниках теплопровідності, про що описано вище. Крім того, піна є хорошим шумоізоляційним матеріалом. Коефіцієнт питомої акустичного опору: Rw = 25-27 дБ і коефіцієнт акустичного поглинання: αw = 0.15.

Щільність ППУ наповнювача ρ = 40 ± 4 кг / м3.

Панелі з пінополіуретановим наповнювачем дають дуже хороші результати при випробуваннях на горіння - в залежності від товщини коефіцієнт опору горіння досягає EI 30.
Асортимент PUR і панелей PIR включає три види стінових панелей (з двома типами кріплення) і два види покрівельних панелей.


Звичайний (відкритий) монтаж PPN
Звичайний відкритий монтаж (видимий кріплення) - стандартна стінова панель з діапазоном товщини від 30 до 120 мм.
Підходить для вертикального або горизонтального монтажу стіни. Кріплення до конструкції гвинтами здійснюється через панелі.

Прихованій монтаж PPA
Прихований монтаж (невидиме кріплення) - спеціальна стінова панель з прихованим способом кріпленнями з діапазоном товщини від 40 до 120 мм.
Підходить для вертикального або горизонтального монтажу стіни. Кріплення до конструкції за допомогою гвинтів здійснюється всередині замків панелей. Ці панелі утворюють більш естетичний зовнішній вигляд фасаду завдяки прихованим точок кріплення.

3-х та 5-ти реберна покрівельна панель PA3 і PA5
Панель для покрівлі з 3 або 5 ребрами - підходить для похилого даху з невеликим і середнім кутом нахилу. Ці панелі мають трапецієподібну зовнішню поверхню. Діапазон товщини від 30 до 150 мм.

Frigo wall - панель холодильної камери із зворотним напрямком теплового потоку. Діапазон товщини від 100 до 220 мм. Підходить для стін холодильних камер і морозильних камер, а також стель і підвісних стель (перекриттів).

СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ МВ (мінеральна вата)

Мінеральна (кам'яна) вата має хороші теплоізоляційні властивості, що підтверджується заявленої теплопровідністю номіналом λ = 0.04 Вт / м * К. Панелі МВ мають надзвичайно хороші шумоізоляційні властивості. Середньозважений питома акустичний коефіцієнт опору становить Rw = 32 дБ, а коефіцієнт акустичного поглинання αw = 0.1. Густина наповнювача з мінеральної вати ρ = 100-140 кг / м3.
Опір горіння сендвіч-панелей з наповнювачем з мінеральної вати дозволяє класифікувати продукт як:
A1 - негорючий

Резульрезультати випробувань на вогнестійкість панелей МВ - дуже високі. В залежності від товщини і типу панелі мають клас вогнестійкості від EI 30 до EI 240.

Асортимент сендвіч-панелей з мінеральної вати включає в себе:

Панель покрівельну з 4 ребрами PA4 - підходить для похилого даху з невеликим і середнім кутом нахилу. Ці панелі мають трапецієподібну зовнішня поверхня. Діапазон товщини від 60 до 200 мм. Сендвіч-панелі з мінеральної вати для покрівлі PA4 підходять для дахів з ухилом> 5 ° (3 ° лише з додатковою ізоляцією), мають високу вогнестійкість до 240 хвилин.

Геометричні характеристики:
• довжина: мінімум 2500 мм, максимум 13500 мм;
• корисна ширина: PA4 VM - 1100 мм;
• товщина: 60, 80, 100, 120, 150, 200 мм;
• асортимент профілю: зовнішній - 4 ребра; внутрішній - Flat (плоский) і Box (ребристий).

ГалереяНашої продукції
Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося