Наша продукція

Ми проводимо розпродаж продукції 2-го сорту за зниженими цінами


Розпродаж

ДОАКА САМЕ ПРОДУКЦІЯ?

ми розпродуємо профнастил, профіль для гіпсокартону. Якщо ще точніше, то профіль CD, UD, CW, UW - все товщини, довжини 3 і 4 м. як оцинкований Профнастил, так і з полімерним покриттям

ЧТО ЗНАЧИТЬ 2-ИЙ СОРТ?

це означає, що в ході виготовлення або зберігання продукції виникли дефекти. Наш відділ технічного контролю ретельно перевіряє всю продукцію на відповідність усім вимогам і у разі виявлення недоліків, продукція вважається некондиційною.

У випадку з профілем - може бути несуттєво порушена геометрія, на профілі можуть бути сліди белесости або незначною від іржі зберігання.

На профнастилі може бути пошкоджена оцинковка, можуть бути пошкодження і подряпини на лакофарбовому покритті, або нерівні краї, може бути невідповідність в розмірах.

А ДЛЯ ЧОГО ПІДХОДИТЬ?

Всі перераховані недоліки не є вагомою причиною для відмови від кондиції, тому профнастил 2-го сорту є відмінним варіантом для будівництва недорогих тимчасових споруд, нежитлових і невідповідальних будівель (сараїв для інструментів, будки або загони для тварин), або використанняни для огорожі не житлових приміщень (альтанок, павільйонів, сараїв, загонів для тварин тощо). При такому застосуванні деякі відхилення у виробництві не грають особливої ролі.

ДОАКИЙ МІНІМАЛЬНИЙ ОБСЯГ, ЯК ОПЛАТИТИ-ЗАБРАТИ?

Відвантажуємо без розриву пачок.

Попередня оплата за рахунок-фактурі. Тільки самовивіз (зі складу Індастрі)

ДООНТАКТЫ?

Ми знаходимося в Харкові, р-н "палацу спорту" Локомотив, вул. Лозовська, 3.

Контактний телефон (050) 155-43-14 Євгенія

Поспішайте! Кількість обмежена!

ГалереяНашої продукції
Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося