Участь у виставці Resta 2023

Виставка Resta 2023, що проходила в Литовському виставковому та конгрес-центрі LITEXPO, стала незабутньою подією для нашої компанії Індастрі. Лідер в галузі будівельних матеріалів та опалювальних печей вразив відвідувачів своїми найновішими розробками – канадськими дров'яними печами типу булер'ян.

Протягом виставки, команда Індастрі продемонструвала широкий асортимент матеріалів для будівництва, печей, призначених для опалення різних об'ємів приміщень. Від варильних печей для невеликих кухонь до опалювально-варильних систем для великих резиденцій та комерційних приміщень. Індастрі пропонує високоякісні продукти з надійною технологією.

Особлива увага була зосереджена на дров'яних печах булер'ян, що виготовляються в Україні. Ці печі поєднують в собі надійність, ефективність та стильний дизайн. Вони не тільки забезпечують надійне опалення, але і стають центральним елементом інтер'єру будь-якого приміщення. Клієнти, відвідавши стенд Індастрі, мали можливість оцінити якість печей і зрозуміти їх переваги.

      

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося