Будівельні риштування «Індастрі» для реконструкції Харківського зоопарку

Влітку 2016 року була розпочата велика реконструкція Харківського зоопарку, і за словами дирекції, роботи будуть закінчені до кінця наступного літа. Проект харківського звіринця на щорічній конференції Європейської асоціації зоопарків і акваріумів (EAZA) отримав найвищі оцінки фахівців.

За словами архітектора-розробника Майї Поліванової, тварин розділять, умовно, за регіонами, в яких вони мешкають. В зоопарку з'являться такі зони, як Стежка тигра, Дика Австралія, Африканська савана, Амазонський ліс, Річкові береги, Долина гепардів, Планета мавп, Королівство слонів та ін. Також передбачено будівництво великого контактного зоопарку площею 5 тис. 200 кв. м.

Масштабні роботи з реконструкції стали можливі в тому числі і завдяки будівельних лісах, без них в будівництві - ніяк!

Виробнича компанія "Індастрі" була рада надати свою продукцію для проведення ремонтних і будівельних робіт, зокрема, наші риштування і вишки задіяні при будівництві слоновника, зони "Дика Австралія", куди будуть завезені австралійські тварини, зокрема, кенгуру, страуси, вомбати. Використовуються наші риштування і підмостки і при будівництві мавпятника з японськими макаками, а також для фасадних робіт над будівлею адміністрації.

Після реконструкції харківський зоопарк стане першим в країні зоопарком європейського класу. Передбачається, що між відвідувачами і вихованцями, де це можливо, будуть максимально прибрані клітини і бар'єри.

А тварин у зоопарку зараз немає, на час проведення робіт їх усіх вивезли в інші звіринці України.

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося