Реставрація особняка по вул. Фейєрбаха

У щоденній метушні, пробігаючи повз, ми часто не помічаємо краси старовинних будівель Харкова, і не знаємо їх історію і часом не звертаємо на них жодної уваги.

Звичайно, наше місто складно назвати еталоном збереження історичних пам’яток. Проте, в Харкові збереглися як цікаві пам’ятники архітектури, так і будинки, особняки, що просто являють собою зразки архітектури XVIII - XIX століть.

На жаль, безліч особняків в історичному центрі Харкова є безнадійно зіпсовані потворними надбудовами. Частину будівель потроху приводять до ладу, інші, на жаль, в не дуже гарному стані. І ми дуже раді, що опинилися причетні до відновних робіт будинку на вулиці Фейєрбаха, 11. Наші будівельні риштування були придбані для ґрунтовного ремонту: за допомогою рамних риштувань проводиться реконструкція фасаду цього будинку. Сподіваємося, що особняк збереже своє обличчя, що має всі риси архітектури початку XIX століття.

Вулиця була названа на честь видатного німецького філософа Фейєрбаха Людвіга Андреаса. У XVIII сторіччі це була околиця Харкова: за планом 1785 року тут закінчувалася міська межа і починалася підгородна Немишлянська слобода.

До початку XIX сторіччя ця місцевість не входила в межі Харкова і тут селилися небагаті міщани, відставні солдати і ремісники. Цікавим є той факт, що вже понад 200 років кількість будинків тут практично не змінилася, багато з них залишилися у колишньому вигляді. В післявоєнний час деякі зруйновані будівлі були відновлені. Навіть сьогодні район площі і вулиці Фейєрбаха захоплює любителів історії та поціновувачів старовинної архітектури міста.

Прогуляйтеся в цій місцевості восени або навесні і напевно зможете зробити приголомшливі атмосферні знімки!

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося