Вітаємо і пишаємося нашим співробітником

інженер-конструктор ТОВ ВК «Індастрі» Олексій Пермінов переміг в районному етапі щорічного міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Діяльність у сфері виробництва, підприємництва».

Даний конкурс був заснований в 2001 році і за 18 років існування у ньому взяло участь понад 6 тис.осіб. Мета «Молодої людини року» - підтримка обдарованої і талановитої молоді, її досягнень в різних сферах наукового, виробничого, суспільного і культурного життя.

А це опис відмінно можна застосувати до нашого колеги! Всього за 8 років роботи на виробництві «Індастрі», прийшовши до нас відразу після закінчення ХАЇ ім.Жуковського, Олексій виріс до інженера-конструктора, без якого зараз навіть важко уявити повноцінну роботу підприємства. До його останніх досягненнь на виробництві можна віднести такі:

  • у 2018 року була спроектована і запущена у виробництво нова прокатна лінія із виготовлення профілів для гіпсокартонних систем
  • зроблено модернізацію вузлів відрізу профілів на ходу «летючий зріз»
  • модернізована і покращена робота штампів для холодного штампування деталей.

При цьому Олексій за своєю ініціативою займався виготовленням металевих вольєрів для бездомних тварин, які знаходяться зараз в Києві і Харкові.

У вересні 2019 року відбудеться проведення міського етапи конкурсу «Молода людина року», ми бажаємо Олексію Пермінову перемоги і не маємо жодного сумніву, що попереду у нього ще багато різних досягнень!

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося