Новий профнастил від ТОВ ВК «Індастрі»

Ми не раз заявляли, що робота всіх підрозділів компанії «Індастрі» націлена на модернізацію виробництва і розширення асортименту продукції. Черговим підтвердженням цього є початок випуску нашим заводом стінового і покрівельного профнастилу ПС / ПК-8

Ми не раз заявляли, що робота всіх підрозділів компанії «Індастрі» націлена на модернізацію виробництва і розширення асортименту продукції. Черговим підтвердженням цього є початок випуску нашим заводом стінового і покрівельного профнастилу ПС / ПК-8.

Цей тип профлиста характеризується низьким профілем, невеликою висотою хвилі і трапецієподібної гофрой. Виготовляється він з оцинкованої рулонної сталі з полімерним покриттям або без нього, товщина стали становить 0,2-0,6 мм, а ширина листа складає 940 мм або 1200 мм.

Профнастил ПС / ПК-8 застосовується при монтажі різних огороджень (постійних і тимчасових), обшивці фасадів, декоративній обробці будівель, а також при влаштуванні внутрішніх перегородок приміщення. Ми рекомендуємо ПС-8 для облицювання стін - за рахунок невеликої глибини трапецієподібного вигину він буде красиво виглядати на вертикальних поверхнях, лист є максимально легким і на дасть зайве навантаження на будівлю.

Весь випускається заводом «Індастрі» профнастил має повний набір комплектуючих, а виробництво і продукція сертифіковані!

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося