Нове обличчя дитячої лікарні!

Це обласна дитяча клінічна лікарня на Муранова (зараз Озерянська). Тут надають як стаціонарну, так і амбулаторну допомогу - сюди привозять маленьких хворих з важкими захворюваннями з Харкова та всієї Харківської області.

Лікарня має більше 10 спеціалізованих відділень різної спрямованості, а також відділення реанімації та анестезіології.

Дітям тут допомагає безліч талановитих лікарів, які працюють, на жаль, на базі досить несучасного медичного обладнання. У всякому разі, так було до останнього часу.

Нещодавно почались позитивні зрушення - так, у 2018 році в Харківській обласній дитячій лікарні зробили капітальний ремонт, поставили нове обладнання у операційний блок, в серпні почався ремонт в обласній лікарні для чорнобильців, а сьогодні ґрунтовний ремонт всієї зовнішньої частини будівлі проходить в обласній клінічній лікарні.

Навіть сама наявність наших синьо-жовтих риштувань вздовж похмурого сірого фасаду дозволила будівлі розквітнути - подивіться самі! А вже після ремонту лікарня просто перетвориться.

За будівельними крестовинними полегшеними риштуваннями від «Індастрі» і фасадною сіткою вже можна побачити, якою кольоровою і радісною стане будівля в синьо-червоно-жовтому забарвленні. А парадний центральний ганок заграє по-новому білими перилами і вазонами з квітами.

Ми раді допомогти керівництву міста створити атмосферу, в якій би діти не боялися лікарів, а лікарня не відлякувала вже при найпершій зустрічі!

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося