Нові меблі для Нової Української Школи!

2018 навчального учбового року відбулося реформування української школи, відтепер вона - Нова Українська Школа. Головна мета цієї реформи– створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Зручні меблі для початкових класів - одне з головних вимог програми для нової української школи. Вона повинна допомогти вчителям створити в класах затишну атмосферу і пробудити в учнях бажання отримувати нові знання.

Ми повністю згодні з тим, що шкільні меблі є базовим елементом в організації навчального процесу. Компанія «Індастрі» має досвід у виробництві меблів як для садочків, так і для шкіл і вищих навчальних закладів. А з цього року ми почали випуск меблів для молодшої школи, що відповідає вимогам і нормам Нової Української Школи: антісколіозних регульованих одномісних парт з нахилом стільниці в 7 градусів і вбудованим пеналом, стільців з анатомічними вигинами.

Для забезпечення працездатності, правильного фізичного розвитку, профілактики порушення постави і зору у дітей, шкільні столи і стільці мають можливість регулювання по висоті і можуть «рости» разом з дітьми. Адже безпека, комфорт і мобільність - головні якості для учнівських меблів.

Для забезпечення тривалої експлуатації, торці всіх учнівських шкільних меблів оброблені пластиковою кромкою ABS 1-2мм. Ми подбали і про безпеку маленьких непосид і згладили кути на наших стільницях і сидіннях, а також прикрили все кріпильні елементи ковпачками. А для портфелів і змінного взуття, ми обладнали наші парти гачками з обох сторін.

Спинки наших стільців і сидінь мають фізіологічні вигини й кути нахилу, величина яких визначена в ГОСТ, щоб запобігти можливості розвитку сколіозу. Так як ми є виробниками, то можемо пофарбувати металеві елементи меблів в той колір, який вибирає школа - чорний, графіт, сірий або зелений.

Завод виробляє і меблі для середньої школи - двомісні парти, парти-моноблоки з лавами, а також широкий асортимент стільців. Разом ми створюємо школу, в яку приємно ходити дітям!

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося