Сотні балконів з профнастилу Індастрі

Для сотні балконів та величезного наземного

дворівневого паркінгу в житловому комплексі Меридіан забудовником був обраний профнастил від виробничої компанії «Індастрі».

Комплекс розташований на Північній Салтівці, на перетині вулиць Гвардійців Широнінців і Дружби Народів. Житловий комплекс складається з більш, ніж 15 будинків в 13-19 поверхів і більшість секцій вже зведено. Основна перевага цього спального району міста - екологічність. Поблизу немає жодних шкідливих виробництв, а сам комплекс оточений лісом.

Щодо для вибору будматеріалів,  для компанії Житлобуд-2 ключовим фактором вибору була надійність і економічність. Тому для балконів була використана 10-мм хвиля профнастилу від «Індастрі», білого кольору (RAL 9003), що візуально не обтяжує зовнішній вигляд будівель і при цьому є оптимальною для облицювання стін.

А ось для покрівлі паркінгу компанія-забудовник взяла найнадійніший несучий профнастил з високою хвилею 57 мм в сірому матовому кольорі (RAL 7011). Його характеризують підвищені характеристики міцності, економічний замок перекриття листів, захист від протікань і рівномірний розподіл навантаження по всій геометрії профілю.

Ми завжди раді бути хоча б невеликою частиною життя міста, харків'ян, сподіваємося, що в цих будинках багато сімей будуть просто по-домашньому щасливі!

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося