Днями ми побували на об'єкті одного з наших Замовників в Харківській області

і хочемо поділитися нашими враженнями та емоціями, а їх було багато!

Ми були в гостях у підприємства, що спеціалізується на переробці насіння соняшнику, виробництві олії, а також оптового продажу зерна з можливістю його зберігання, сушіння та очищення.

Всього два роки тому в 2017 р вони почали будівництво свого нового об’єкта - інноваційного маслоекстраційний заводу - а в цьому році вже запустили його на повну міць. Вже в першому кварталі 2019 року підприємству вдалося вийти на планові показники і досягти переробки в 45 тисяч тон. На даний момент завод має планову річну потужність переробки близько 180 тисяч тон!

Але крім потужностей виробництва, ми були вражені європейським порядком, що панує усюди - в офісі, на території, було відчуття, що ми раптом опинилися десь в Європі, дизайнерський ремонт в офісах, міць і порядок на виробництві. А як же там пахне …. Співробітники вже звикли, а ми практично не робили видихів, запах домашнього масла чи халви, аромат непередаваний.

Приємно усвідомлювати, що для покрівлі, фасадів, а також опалубки на цьому об’єкті був використаний профнастил виробництва «Індастрі». Задіяний він на самих різних об’єктах - автовигрузці і автозавантаженні, жд завантаженні, на стелях та покрівлі холодного складу і насосної станції, залитий в опалубку, а також на фасадах адмінкорпусу.

Були ми і на новому об’єкті, що будується - ТЕС. Там вже повністю завершені будівельно-монтажні роботи, в даний момент йде монтаж технологічного обладнання.

Після завершення будівельних робіт, наш Замовник отримає безвідходне виробництво з переробки соняшнику, а також енергонезалежність і повний цикл виробництва всередині одного підприємства - від вирощування соняшнику на своїх полях, до вичавки масла, переробки лушпиння в пелети і отримання енергії!

Там нам вдалося сфотографувати заливку пронфастіла в опалубку, а також обшивку майбутнього адмінкорпусу і дімових фільтрів профнастилом, що був вироблений на «Індастрі».

В цілому, хочеться сказати одне - так тримати! Ми побачили українського виробника справжнього європейського рівня і пишаємося своєю малесенькою причетністю до цього. Україна є одним з провідних виробників зернових в світі і поява та зростання подібних виробництв є основою продовольчої стабільності країни!

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося