Будь-яке будівництво починається з вибору якісних будматеріалів...

виробнича компанія «Індастрі» вирішила надати своїм клієнтам можливість вибору між двома самими затребуваними на українському ринку покрівельними матеріалами - профнастилом та металочерепицею.

Ми поспішаємо повідомити, що наш завод почав виготовляти металочерепицю Індастрі в товщині металу від 0.4 до 0.5 мм, в глянцевому і матовому покритті, в 6 кольорах RAL на ваш вибір. Довжина виробу може досягати 7480 мм і це один з кращих показників в цьому сегменті.

Питання з вибором покрівлі часто дуже гостро постає перед людиною, яка вирішила почати будівництво. Виявляється, визначитися дуже складно, адже матеріалів на ринку так багато. М'яка покрівля багатьом не подобається тим, що виглядає абсолютно не ефектно і плоско. Натуральну черепицю не кожен може собі дозволити. Як з'ясувалося, крім високої ціни у "натуралки" дуже дорого коштують самі роботи по монтажу. У підсумку, багато хто схиляється до вибору між профнастилом та металочерепицею.

Металочерепиця виглядає набагато цікавіше, ніж одноманітний профлист. Особливо привабливо виглядають гострокутні даху, в оформленні яких використовувалася металочерепиця. Металочерепиця Індастрі, що випускається нашим заводом, за формою точно імітує кладку керамічного даху, а по міцності значно перевершує її. Металочерепиця з вигляду виглядає як традиційна керамічна черепиця, і сприяє цьому не тільки форма профілю, що має подовжні і поперечні хвилі, але і особливе покриття, що створює матовий, м'яко мерехтливий блиск.

Профнастил ж застосовують у тих випадках, коли в першу чергу важливі надійність і ціна, а не зовнішній вигляд. Також для дахів з ухилом менше 15 градусів металочерепицю застосовувати не рекомендується, у такому випадку вам швидше підійде профлист.

Не дивлячись на те, що металочерепиця як покрівельний матеріал досить молода, вона встигла полюбитися багатьом, тому що має велику кількість переваг при досить доступної вартості.

Наприклад, вирішивши крити дах металочерепицею, приємною новиною для вас стане те, що більшість робочих звикли з нею працювати, т. к. це досить нескладно, тому ціни за її монтаж цілком прийнятні. Металочерепицю можна перевозити ву звичайної "Газелі". Її легко вантажити і розвантажувати, тому витрати на транспортування теж низькі (це не натуральна черепиця, де для доставки потрібно фура, а для розвантаження - маніпулятор).

Ми з радістю надаємо своїм клієнтам можливість купити металочерепицю в широкому ціновому діапазоні. Наші співробітники допоможуть підібрати такий варіант матеріалу, який буде повністю відповідати всім заявленим вимогам. Ми гарантуємо, що геометрія нашої металочерепиці точно відповідає заявленим параметрам і забезпечує якісне укладання матеріалу. А реалізація з перших рук прямо з виробництва гарантує мінімальні ціни від виробника!

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося