Металеві ліжка виробництва "Індастрі"

Харків давно закріпив за собою статус найбільшого культурного центру України. Місто також вважається столицею студентства, адже на сьогоднішній день кількість вищих навчальних закладів різного ступеня акредитації в Харкові досягло 80 штук. Рекордної кількості досягає і обсяг іноземних і приїжджих студентів, які щорічно приїжджають сюди для отримання професії.

Для створення комфортних умов проживання абітурієнтів постає питання про правильний вибір меблів для гуртожитків, яка була б міцною і довговічною, і при цьому мала правильні характеристики для збереження здоров’я.

Ми пропонуємо відмінне рішення для цього питання! Одноярусні і двоярусні металеві ліжка зі зварною сіткою або пружинною сіткою точно «впишуться» в бюджет закупівель і при цьому поєднують високі експлуатаційні характеристики, безпеку і естетику.

Нумо по порядку!

Наші металеві ліжка пофарбовані спеціальною порошковою фарбою, що відповідає гігієнічним вимогам та перешкоджає появі корозії і робить меблі гуртожитків ще довговічніше. Крім того, метал з порошковою фарбою не піддається старінню, тому металеві ліжка будуть виглядати охайно навіть через кілька років активного використання. Так само ви можете замовити потрібний колір фарбування, який доповнить інтер’єр приміщення.

Металеві ліжка, на відміну від дерев’яних і ліжок з ДСП, а не змінюють своїх характеристик під впливом високих температур і вологи.

Дані меблі мають і інші позитивні характеристики. Наприклад, твердий металевий каркас забезпечує міцний сон і правильну поставу сплячої людини.

Подбали ми і про безпеку - двоповерхові ліжка виробництва «Індастрі»:

• устатковані двома поручнями безпеки на верхньому спальному місці;

• мають висоту бортика безпеки 305 мм;

• мають декоративні пластикові заглушки на всіх відкритих краях труби;

• мають високу стійкість;

Додатковою зручністю може стати і те, що в будь-який момент ви можете перетворити двоярусне ліжко на два одноярусні. Крім того, ми випускаємо одноярусне ліжко зі складними ніжками, по типу розкладачки, завдяки чому воно займає набагато менше місця в складеному стані і більш компакте при перенесенні.

Всі наші ліжка можуть бути легко змонтовані самостійно протягом декількох хвилин.

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося