InterBuildExpo 2017 відбулася

Завершила свою роботу одна з найбільших за останні роки будівельна виставка InterBuildExpo 2017. Виставка стала рекордною за кількістю учасників і різноманітністю представленої продукції.За оцінкою експертів, InterBuildExpo стала місцем зустрічі лідерів будівельного ринку країни і названа кращим, найбільш успішним проектом за останні роки.

Статистика показує, що весь будівельний ринок України виходить з кризи і показує тенденцію рекордного зростання: наприклад, у 2016 році в експлуатацію було введено новобудов більше, ніж за попередні роки.

Саме для того, щоб будівельники могли продемонструвати свої досягнення,залучити нових інвесторів і клієнтів, а також перейняти успішний досвід інших країн, компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та щорічно проводить міжнародну виставку InterBuildExpo.

Виробнича компанія «Індастрі» є частиною виробничу корпорацію з п'яти підприємств, які беруть участь у металообробці та виробництві металообробного обладнання. І на цій виставці було прийнято рішення показати можливості компаній корпорації на єдиному стенді.

Компанія «Індастрі» представила відвідувачам свої риштування, повний асортимент профілю та комплектуючих для гіпсокартону, а також армуючий профіль для металопластикових вікон.

За чотири дні виставки стенд компанії відвідало безліч клієнтів, з якими ми із задоволенням обговорили наші перспективи і випили по чашці кави під чарівну живу музику саксофона. Були проведені переговори і з новими перспективними клієнтами, яких зацікавила наша продукція. Висока якість виробів, що випускає «Індастрі»в поєднанні з конкурентною ціною, дозволяють говорити про те, що за підсумками роботи виставки будуть укладені нові контракти.

Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося