Стрічка монтажна і перфострічка

Монтажна стрічка призначена для рівномірної розкладки кабелю по поверхні основи майбутнього теплої підлоги. Завдяки своїй конструкції надійно фіксує кабель в замок, що виключає його непередбачувану переміщення при заливці поверхні і зіткнення гріючих частин, які можуть привести до виходу кабелю з ладу.

Опис: являє собою металеву стрічку з безліччю отворів і хомутами для кріплення нагрівального кабелю. Стрічка дозволяє легко закріпити нагрівальний елемент за допомогою затискачів, що надійно утримують кабелі діаметром від 5 до 9 мм. Сама стрічка може кріпитися до бетонної основи з допомогою дюбель-цвяхів розміром 6х40 мм. До дерев'яного або металевого підстави стрічку можна прикріпити за допомогою саморізів.

Область застосування монтажної стрічки:

Необхідна при облаштуванні обігріваються. Її використання дозволяє рівномірно укласти нагрівальний кабель, причому він надійно фіксується і навіть випадкове рух буде виключено. Після чого можна без побоювань проводити заливку поверхні – кабель не зможе зрушити, а нагрівальні елементи жодним чином не стикнуться. У цій сфері вона використовується і для теплих підлог в будинку, і для підігріваються автостоянок, і навіть для холодильних камер.

Також підходить для захисту від криги на відкритих майданчиках.

З її допомогою закріплюють і кабелі, і пучки проводів, і повітроводи і ще багато інших пристосувань. Все це можливо завдяки її специфічній конструкції: велика кількість перфорованих отворів забезпечують дійсно приголомшливу чіпкість. Простий монтаж передбачає використання різних кріпильних елементів: болтів, шурупів, гайок або цвяхів. Секрет цього виробу в тому, що завдяки вищезгаданим отворів немає необхідності врізки цих деталей, а значить, стрічка зберігає початкову жорсткість і щільність.

Тип стрічки оцинкована сталь Ширина, мм Товщина, мм Довжина, мм Крок, мм
12 мм 18 мм 20 мм 25 мм 0.5 мм 0.6 мм 0.7 мм 5 м 10 м 20 м 20 мм 25 мм
монтажная стрічка + +   +   +     + + + + +
перфострічка + + +   + + + + + + +    

Сертифікати

Сертифікати

Оберіть документи, які бажаєте завантажити

This browser doesn't support blobs, this demo won't work :(


Монтажна стрічка

Стрічка монтажна 20 мм

Висота стрічки: 20 мм
Товщина металу Довжина стрічки в рулоні Крок між "вусиками"
0.5 мм 5 м 20 мм
0.5 мм 10 м 20 мм
0.5 мм 20 м 20 мм

Стрічка монтажна 20 мм

Висота стрічки: 20 мм
Товщина металу Довжина стрічки в рулоні Крок між "вусиками"
0.5 мм 5 м 25 мм
0.5 мм 10 м 25 мм
0.5 мм 20 м 25 мм

Звертаємо вашу увагу, що ВК "Індастрі" є заводом-виробником монтажної стрічки. Мінімальний обсяг замовлення по стрічці становить 1 км.

Реалізація менших обсягів здійснюється через наших дилерів та представників по всіх регіонах України. Уточнити телефони у вашому регіоні можна у наших співробітників:

Керівник відділу монтажної стрічки і перфострічки - Гриненко Юлія: моб.тел. +38 (095) 937-55-13.

ГалереяНашої продукції
Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося