Стрічка монтажна і перфострічка

Монтажна стрічка необхідна для рівномірної розкладки кабелю по поверхні основи майбутнього полу, що нагрівається. Завдяки своїй конструкції надійно фіксує кабель в замок, що виключає його непередбачене переміщення при заливці поверхні і зіткнення нагрітих частин, що може призвести до виходу кабелю з ладу.

Опис: являє собою металеву стрічку з отворами і хомутами для кріплення нагрівального кабелю. Стрічка дозволяє легко закріпити нагрівальний елемент за допомогою затискачів та надійно утримує кабелі діаметром від 5 до 9 мм. Сама стрічка може кріпитися до бетонної підлоги за допомогою дюбель-цвяхів розміром 6х40 мм. До дерев′яної або металевої основи стрічку можна прикріпити за допомогою саморізів.

Область застосування монтажної стрічки:

Необхідна при облаштуванні поверхонь, що обігріваються. Її використання дозволяє рівномірно укласти нагрівальний кабель, причому він надійно фіксується і навіть випадковий рух буде виключений. Після чого можна без побоювань робити заливку поверхні - кабель не зсунеться, а нагрівальні елементи не зможуть стикатися. У цій сфері вона використовується як для теплих підлог в будинку так і для автостоянок, що підігріваються, і навіть для холодильних камер.

Також підходить для захисту від криги на відкритих майданчиках.

З її допомогою закріплюють і кабелі, і пучки проводів, і повітроводи і ще багато інших пристосувань. Все це можливо завдяки її специфічній конструкції: велика кількість перфорованих отворів забезпечує дійсно приголомшливу чіпкість. Простий монтаж передбачає використання різних кріпильних елементів: болтів, шурупів, гайок або цвяхів. Секрет цього виробу в тому, що завдяки отворам немає необхідності врізки цих деталей, а значить, стрічка зберігає первісну жорсткість і щільність.Монтажна стрічка

Стрічка монтажна 20 мм

Висота стрічки: 20 мм
Товщина металу Довжина стрічки в рулоні Крок між "вусиками"
0.5 мм 5 м 21 мм
0.5 мм 10 м 21 мм
0.5 мм 20 м 21 мм

Стрічка монтажна 20 мм

Висота стрічки: 20 мм
Товщина металу Довжина стрічки в рулоні Крок між "вусиками"
0.5 мм 5 м 25 мм
0.5 мм 10 м 25 мм
0.5 мм 20 м 25 мм

Звертаємо вашу увагу, що ВК "Індастрі" є заводом-виробником монтажної стрічки. Мінімальний обсяг замовлення по стрічці становить 1 км.

Реалізація менших обсягів здійснюється здійснюється через наших дилерів та представників у всіх регіонах України. Уточнити телефони у вашому регіоні можна у наших співробітників.

Керівник відділу монтажної стрічки та перфорованої стрічки - Гриненко Юлія: моб.тел. +38 (095) 937-55-13.

ГалереяНашої продукції