Кабельні лотки оцинковані

Одним з напрямків діяльності компанії є оцинковані металеві кабельні канали (кабельні лотки), призначені для прокладки кабелю і дроту. Завдяки високій кваліфікації та багаторічному досвіду технічного і виробничого персоналу, підприємством розроблена унікальна у своєму роді система кабельних лотків «Індастрі». Оригінальний дизайн лотків забезпечує їх міцність, так і безпека монтажу.


  • Кабельні лотки оцинковані

Кабельні лотки оцинковані

Система металевих кабельних лотків (коробів) призначена для прокладки і захисту проводів, кабелів напругою до 1000 В при виконанні відкритої прокладки кабельних ліній. По суті, основне призначення оцинкованих лотків - постійно утримувати і захищати кабель. У разі пожежі, лотки захистять відкриті кабельні траси і витримають контакт з вогнем до 30 хвилин.

Область застосування кабельних каналів: грамотно і зручно інстальована електропроводка відіграє важливу роль у забезпеченні життєдіяльності будівель і споруд як цивільного, так і промислового призначення. Необхідність установки кабельних систем, використання кабельних лотків як в будівлях адміністративного характеру, так і громадських приміщеннях типу торгових центрів, виставкових залів і подібних, прописана в Розділі 2.3. правил улаштування електроустановок (ПУЕ-6). Одним з найбільш зручних і універсальних способів організації кабельної траси є оцинковані кабельні лотки.

Випускаються нами кабельні лотки виготовляються з листової і рулонної холоднокатаної сталі марки 08 ПС, оцинкованої гарячим методом в агрегатах безперервного цинкування і відповідають виду кліматичного виконання «У» категорії розміщення «3». Оцинковані кабельні канали «Індастрі» включає в себе: лотки перфоровані і без перфорації (суцільні), кришки до лотків, кути, з'єднувачі, розгалужувачі, а також систему кронштейнів і підвісів.

Особливістю кабельних лотків, що випускаються нашим підприємством є їх оригінальна конструкція. На бічних стінках і в кутах на дні виконані додаткові ребра жорсткості «зіги», поперечні отвори по днищу лотка з формуванням на товщину металу також збільшують жорсткість лотка. Форма замку виконана таким чином, що його кромка повністю завальцьована всередину, що дозволяє виключити можливість пошкодження кабелю об гострі краї та задирки при монтажі.

ГалереяНашої продукції
Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося