Про компанію

Історія компанії починається з 1995 р. Цей непростий час перебудови дало поштовх молодим амбітним хлопцям, які тільки що закінчили ВУЗ, ризикнути створити нове, маловідоме в Україні напрям - прокат профілів для гіпсокартонних систем.

Не дивлячись на труднощі, завдяки згуртованій команді, постійності процесу інвестування в оновлення виробничої бази, розширення асортименту, впровадження нових технологій та послуг, компанія «Індастрі» змогла зайняти одне з лідируючих позицій на будівельному ринку.

На даний момент ТОВ ВК Індастрі входить у виробничу корпорацію з 12 підприємств, що займаються обробкою металу (від розробки і виготовлення обладнання для штампування і прокату до виготовлення металоконструкцій різної складності).

Головний офіс і виробництво ТОВ ВК «Індастрі» знаходяться у м. Харків, Україна.

Компанія існує на ринку з 1995 року і випускає близько 2000 тонн продукції на місяць. У нас 10 тис.м2 власних виробничих площ та приблизно 200 висококваліфікованих співробітників в штаті.


icon-robot
25 років
роботи
icon-stock-house
2000 тон
продукції в місяць
icon-like
95 %
купують повторно
icon-factory
10 тис. м
власних виробничих площ
icon-engineer
200 чоловік
у штаті висококваліфікованих співробітників

Основні напрямки нашої компанії:

Виробничі потужності:

Устаткування підприємства дозволяє максимально точно, якісно та надійно створювати необхідні елементи.

Компанія «Індастрі» виготовляє вироби з металу будь-якої складності за індивідуальними замовленнями і проектів. Для цього в компанії є штат кваліфікованих інженерів, конструкторів і технологів, які допоможуть втілити Ваші найсміливіші ідеї в реальні конструкції.

Наші досвідчені менеджери завжди допоможуть у вирішенні ваших питань (прорахувати об'єкт, правильно скласти замовлення, вирішити питання з логістикою тощо).

Результатом наших зусиль є довіра сотень замовників, багаторічний досвід співпраці з нашими партнерами, як в Україні, так і за кордоном, поява нових споживачів нашої продукції.

Ми завжди раді і відкриті новим партнерам, нових ідей, нових проектів!

ІНДАСТРІ - ПЕРЕВІРЕНО ЧАСОМ!

Відео

Відео-презентація виробничої компанії "Індастрі"
3D візуалізація продукції компанії "Індастрі"
Задати питання

Задати питання

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося